GALERIA II

Poniższa galeria przedstawia Podziękowania w formie dyplomów. Szczególną popularnością cieszą się jako prezent dla Świadków Weselnych, oraz Podziękowanie dla Rodziców Pary Młodej. Rysunki są wykonane z twarzą narysowaną na podstawie przesłanego przez Państwa zdjęcia, aby nadać prezezntowi 100%-owej unikatowości.Dodatkowo można umieścić dowolny tekst dedykacyjny-np. wiersz z pełną personalizacją (imię , nazwisko, data, miejsce, z jakiej okazji itp. Do wykonania potrzebne jest wyraźne, aktualne i oddające dobrze podobieństwo zdjęcie  i nr. wzoru z galerii.  Po wykonaniu i obróbce polegającej na usunięciu zbędnego cieniowania, zostanie nadrukowany  na ręcznie wyczerpanym papierze.  

Jeśli interesuje Państwa wykonanie tradycyjnego rysunku ołówkiem na brystolu, zapraszamy do GALERII I; Kliknij, aby przejść do galerii z rysunkami na brystolu.

Jeśli interesuje Państwa zakup rysunku, szkicu, karykatury na płótnie, zapraszamy  do GALERII  III ; Kliknij, aby przejść do galerii z rysunkami na płótnie.

Format papieru - A4 ( 21 x 30cm )

Cennik dyplomów na papierze czerpanym  

 

 

Polityka Plików Cookies | Webmaster Proste strony internetowe Powered by Quick.Cms