O FIRMIE

  Od kilkunastu lat w firmie Tadart zajmujemy się działalnością artystyczną. W tym czasie profil wykonywanych zleceń ewoluował, gdyż powoli wykreowały się dwa kierunki, w których się obecnie specjalizujemy.

Są nimi;

AEROGRAFIA- czyli techniki odręcznego, ekskluzywnego zdobienia pojazdów; motocykli, kasków, desek snowboardowych itp. Jest to forma niepowtarzalnego wyróżnienia

RYSUNEK- w tym dziale znajdziecie Państwo propozycje zastosowania wykonanych na indywidualne zamówienie szkiców i grafik, odwzorowanych na różnych nośnikach- od brystolu, po płótno- tak, by każdy mógł wybrać interesującą go wersję. Są to głównie pomysły na prezent na każdą okazję.   

Zawężenie działalności dało nam możliwość skoncentrowania się na podnoszeniu kwalifikacji a także ułatwiło trafność inwestowania w profesjonalne wyposażenie. Pozwala to na oddanie klientowi możliwie najlepszego produktu finalnego. 

Dzięki temu, że preferujemy działalność w internecie, możemy zapewnić  optymalną cenę przy zachowaniu wysokiej jakości rysunków i grafik. 

Sprawne działanie firmy jest możliwe dzięki współpracy całego zespołu, oraz firm zewnętrznych, z którymi współpracujemy, natomiast wszystkie prace artystyczne wykonuje właściciel tadart.pl - Tadeusz Zajda.

 

Polityka Plików Cookies | Webmaster Proste strony internetowe Powered by Quick.Cms