GALERIA

Witamy w pracowni artystycznej Tadart.pl. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na nasze usługi, wybraliśmy dla Państwa formę składania zamówień przez stronę internetową

Taki sposób wykonywania rysunków pozwala na sprawną ich realizację.

Najważniejszą przyczyną podjęcia decyzji o sprzedaży przez internet jest brak możliwości zaspokojenia 

zapotrzebowania klientów na nasze rysunkowe usługi w tradycyjnej formie sprzedaży.

Zajmujemy się przecież "wytwarzaniem" rzeczy wyjątkowych, nie fabrykowanych seryjnie, taśmowo...

W pewnym momencie trzeba było podjąć decyzję; albo nie utrzymamy dotychczasowej jakości i w ten sposób zaspokoimy ilość zleceń, albo rezygnujemy ze sprzedaży stacjonarnej.

Dlatego dziś nasze rysunki można zakupić wyłącznie  przez internet. Zamówienia składane przez e-mail pozwoliły na sprawniejszą realizację, obniżenie ceny, oraz skoncentrowanie się na wykonywanej pracy, jak i ciągłe

podnoszenie kwalifikacji.  

W zamieszczonych poniżej galeriach przedstawiamy zakres naszych usług; portrety, karykatury, szkice w różnych formach, pomyślanych tak, by stanowić wyjątkowy prezent. Oferta na stronie tadart.pl jest tak pomyślana, by każda forma prezentu była odpowiednia dla każdego i na każdą okazję; na Boże Narodzenie, jako prezent na Gwiazdkę, na Sylwestra, Walentynki, Dzień Kobiet, z okazji imienin, czy urodzin, na ślub, rocznicę, jako podziękowanie dla świadków i rodziców.  W każdym przypadku nie będzie wątpliwości, że został wykonany na indywidualne zamówienie.

Nasi stali klienci pamiętają zapewne,że dawniej nasza oferta miała szerszy zakres. Tak, to prawda, ale z czasem musieliśmy zawężyć ofertę z powodów takich, o których napisałem powyżej. Po prostu nie można robić wszystkiego i zachować wysoką jakość. Trzeba wybrać specjalizację, w której będzie można wykonywać dla klientów jak najlepsze usługi.

Polityka Plików Cookies | Webmaster Proste strony internetowe Powered by Quick.Cms